Vänligen titta igenom din varukorg när du ska slutföra din bokning så att all information (datum, tid, antal) stämmer enligt dina önskemål. Read more Close

Activity in Västra Götaland , Stockholm - 6 matches

Activity Date Price
1 A tour to the island of Vinga two way ticket Activity Map Fri 15 May 2020 -
Sun 30 Aug 2020
2 Crab fishing Activity Map Sat 07 Mar 2020 -
Sat 20 Jun 2020
3 Guided archipelago tour 2 1/2 hours with seal safari and approx. 1 hour stop at Vinga Activity Map Sat 21 Mar 2020 -
Sun 20 Sep 2020
4 Lobster safari Activity Map Wed 23 Sep 2020 -
Sun 29 Nov 2020
5 Mackerel fishing Activity Map Sat 16 May 2020 -
Sun 13 Sep 2020

Narrow your search

Text search
Area

Kundservice gällande bokning

Bokningsvillkor
För personlig service, ring oss på: +46 8-40 90 64 00
Maila oss: bokning@nordictravel.se
Avboka din bokning
Bokningen sker i samarbete med Nordic Travel, GUGOs officiella arrangör

Boka med oss

  • • Inga bokningsavgifter
  • • Förmånliga paketerbjudanden
  • • Resegaranti
  • • Säker e-handel
Build: 31/03/2020 12:59:26, Host: online3core17, DB: o3.cbguide-7801.cbischannel-25686.v1 online3data03.db.citybreak.com:8080, Controller: ActivityResult, Action: simplelist